Strona główna | Kontakt
billboard
STRONA GŁÓWNA
O NAS
Władze fundacji
Cele / Misja
Sprawozdania z działalności Fundacji
Historia
Kalendarium
Akty prawne
Kontakt
AKTUALNOŚCI
KONKURSY GRANTOWE DLA NGO
KONKURSY GRANTOWE DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH
WAKACJE W PŁOCKU NA WESOŁO
KONKURSY TEMATYCZNE
STREETWORKING W PŁOCKU
JESTEŚMY TWOIM PARTNEREM
ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM
KALENDARZ
OGŁOSZENIA
GALERIA
 O NAS
 

          
Fundacja „Fundusz Grantowy dla Płocka” to pionierska w skali całej Polski inicjatywa Urzędu Miasta Płocka, PKN ORLEN S.A. i Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. Inicjatywa podjęta w ramach społecznej odpowiedzialności partnerów biznesowych i troski samorządu o rozwój płockich organizacji pozarządowych. 

Dzięki zaangażowaniu Fundatorów możemy wspierać finansowo płockie stowarzyszenia, kluby i fundacje   w pracy na rzecz poprawy życia mieszkańców Płocka w każdej dziedzinie, począwszy od sportu, przez opiekę społeczną i kulturę.

Nasze działania skupiają się przede wszystkim wokół konkursów grantowych, w których przekazujemy pieniądze na projekty wpisujące się w Strategię Zrównoważonego Rozwoju Płocka.

Jesteśmy otwarci na nowych partnerów biznesowych.Przystąpienie do grona darczyńców Fundacji pozwoli Państwu w bezpośredni sposób pomóc płockim NGO w ich ciężkiej i często niedocenianej pracy. Sprawi również, iż poszerzycie Państwo grono płockich firm, dla których odpowiedzialność za swoich pracowników i mieszkańców miasta, w którym pracujecie, jest wartością niepodważalną.
 
Zapraszamy!
 
Zarząd Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka”
WsteczDo góry
Fundacja "Fundusz Grantowy dla Płocka"

09-402 Płock
ul. Misjonarska 22, pokój 32
tel. (024) 367 44 44