Strona główna | Kontakt
billboard
STRONA GŁÓWNA
O NAS
AKTUALNOŚCI
KONKURSY GRANTOWE DLA NGO
KONKURSY GRANTOWE DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH
WAKACJE W PŁOCKU NA WESOŁO
Wakacje w Płocku na wesoło 2017
Wakacje w Płocku na wesoło 2015
Wakacje w Płocku na wesoło 2014
Wakacje w Płocku na wesoło 2013
Ferie - zima 2013
Wakacje w Płocku na wesoło 2012
KONKURSY TEMATYCZNE
STREETWORKING W PŁOCKU
JESTEŚMY TWOIM PARTNEREM
ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM
KALENDARZ
OGŁOSZENIA
GALERIA
 WAKACJE W PŁOCKU NA WESOŁO / Wakacje w Płocku na wesoło 2015
 
PODSUMOWANIE PROJEKTÓW
"Wakacje w Płocku na wesoło 2015"
 
 

Zapraszmy do zapoznania się z raportem z realizacji konkursu grantowego pn. "Wakacje w Płocku na wesoło 2015".

W tym roku w okresie wakacji płockie organizacje pozarządowe zorganizowały różne formy aktywności, od półkolonii po otwarte spotkania, dla prawie 2400 młodych płocczan.
 

 
RAPORT KOŃCOWY Z REALIZACJI PROJEKTÓW
"Wakacje 2015 w Płocku na wesoło"
 
Formularze do pobrania:
 

DOFINANSOWANE PROJEKTY - AKTUALNOŚCI

1. Wakacje z Płocką LOT w płockim ZOO - http://www.turystykaplock.eu/aktualnosci/3726-wakacje-z-plocka-lot-w-plockim-zoo-harmonogram.html


2. Wakacje na wesoło z piłką ręczną i judo - https://pl-pl.facebook.com/jutrzenkaplock

 

3. Summer Basketball ZetGieBe 2015 - http://zetgiebe.pl/zetgiebe-summer-basketball-2015/
 
4. Drama Class - wakacyjne warsztaty teatralne dla dzieci z elementami języka i kultury angielskiej - https://www.facebook.com/pages/Pierwsze-Ameryka%C5%84skie-Przedszkole-w-P%C5%82ocku/591350214257704?fref=ts
 
5. Wakacyjne warsztaty sportowe - http://muks21plock.ugu.pl/?p=625
 

 

ROZSTRZYGNIĘCIENa podstawie opinii Rady Programowej i Rady Fundacji, zarząd postanowił przyznać dofinansowanie na realizację 6 wniosków w kwocie ponad 75 000,00 zł. W sumie, wszystkie propozycje finansowane w tym roku przez Fundację adresowane są do blisko 2 tysięcy dzieci i młodzieży z Płocka.

 

Pieniądze na organizację IV już edycji konkursu „Wakacje 2015 w Płocku na wesoło” przekazał PKN ORLEN S.A. oraz Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o.

 

W tym roku granty przyznaliśmy sześciu beneficjentom, którzy w okresie wakacji zorganizują otwarte zajęcia sportowe i kulturalne, ale także zaproszą dzieci na półkolonie i warsztaty.

Tradycyjnie już, w ramach grantu przyznanego przez Fundację, na swoje półkolonie w ZOO zaprosi Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna. Półkolonie, ale na sportowo, z piłką ręczną i judo zorganizuje Jutrzenka Płock i MUKS 21. Sportowy charakter będą miały także otwarte, wakacyjne zajęcia z koszykówki prowadzone przez Zorganizowaną Grupę Basketu. Fundacja „Angielski Dzieciom” zaprosi na wakacyjne warsztaty teatralne z językiem angielskim, których finałem będzie przygotowane przez dzieci przedstawienie teatralne. Płockie Stowarzyszenie Przyjaciół Książki i Bibliotek zorganizuje natomiast pikniki literackie i zaprosi wszystkie chętne dzieci na spotkania animacyjne z książką organizowane we wszystkich placówkach partnera projektu - Książnicy Płockiej.

 

Uroczyste rozstrzygnięcie "Wakacji 2015 w Płocku na wesoło" odbyło się 25 maja 2015 r. w Płockim ZOO. Podczas uroczystości symboliczne czeki beneficjentom wręczyli przedstawiciele Fundatorów: Roman Siemiątkowski – Wiceprezydent Miasta Płocka, Przewodniczący Rady Fundatorów, Dorota Chmiel - reprezentująca Basell Orlen Polyolefins, Przewodnicząca Rady Fundacji oraz Arkadiusz Ciesielski reprezentujący PKN ORLEN, członek Zarządu Fundacji.

Lista Beneficjentów


Galeria

 

 

 
Ogłaszamy IV edycję konkursu "Wakacje 2015 w Płocku na wesoło".
Maksymalna kwota grantu: 15 000 zł
Na wnioski czekamy do 27 kwietnia 2015 r.

Konkurs „Wakacje 2015 w Płocku na wesoło” Fundacja „Fundusz Grantowy dla Płocka” finansuje z darowizn Fundatorów PKN ORLEN S.A. i Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o.
 
 
 
 


 

WsteczDo góry
Fundacja "Fundusz Grantowy dla Płocka"

09-402 Płock
ul. Misjonarska 22, pokój 32
tel. (024) 367 44 44